вул. Набережна Перемоги 10І
(068) 888-25-89 Дніпро
Набережна Перемоги 10 И
(068) 888-25-90
Каталог товари
Кошик
0 (порожній)
Хіти продажу
Піч XFire BANDERIVKA 2.0
Піч XFire BANDERIVKA 2.0
Ціна
32 625 грн
750 євро
Камінна піч Jotul F 373 Advance WHE
Камінна піч Jotul F 373 Advance WHE
Ціна
212 715 грн
4 890 євро
Піч Baltic Line - Riga
Піч Baltic Line - Riga
Ціна
69 165 грн
1 590 євро
Піч XFire BANDERIVKA
Піч XFire BANDERIVKA
Ціна
30 015 грн
690 євро
Камінна топка Ferguss FG 17
Камінна топка Ferguss FG 17
Вид топки Конвекційна
Ціна
29 319 грн
23 447 грн
539 євро
Камінна топка Ferguss FG 18
Камінна топка Ferguss FG 18
Вид топки Конвекційна
Ціна
27 840 грн
22 272 грн
512 євро
Пульт FASEL 5000 Design Touch
Пульт FASEL 5000 Design Touch
Ціна
45 153 грн
1 038 євро
Електрична піч для сауни Lang, Typ 33, 6 кВт
Електрична піч для сауни Lang, Typ 33, 6 кВт
Ціна
34 452 грн
792 євро
Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Сибірський Утьос-Панорама 20 ЛП профі з ГЛП
Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Сибірський Утьос-Панорама 20 ЛП профі з ГЛП
Ціна
34 780 грн
Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Каскад 18 ЛП із ГЛП
Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Каскад 18 ЛП із ГЛП
Ціна
16 940 грн
Камінна топка Austroflamm 75x57 S 2.0
Камінна топка Austroflamm 75x57 S 2.0
Вид топки Конвекційна
Ціна
219 980 грн
5 057 євро
Камінна топка Austroflamm 75x57 K 2.0
Камінна топка Austroflamm 75x57 K 2.0
Вид топки Конвекційна
Ціна
135 416 грн
3 113 євро
Як проходить процес будівництва

Вам потрібен камін?
Зв'яжіться з нами!

Ми оглянемо Ваш об'єкт, дамо рекомендації щодо обладнання

Запропонуємо унікальний проект та дизайн! Камін стане доповненням до системи опалення.

Команда фахівців зробить все вчасно!

Насолоджуйтесь теплом вашого унікального проекту

Novikov
«Ми несемо повну відповідальність за товари, придбані в Caminos»

Максим Новіков

директор компанії Caminos

я на fb.com/novikov.life

Інтернет-магазин Caminos.ua - каміни провідних брендів для вашого дому

 

Особливості вибору камінів у Києві

Що може бути приємнішим холодним зимовим вечором, ніж теплий чай та затишний плед біля палаючого вогнища. Купити камін у Києві варто в тому випадку, якщо ви хочете оригінально облаштувати свій житловий простір, подарувати собі та своїй родині можливість проводити час у затишній обстановці, а також здивувати друзів та знайомих оригінальністю домашнього інтер'єру.

В інтернет магазині Caminos.ua можна купити каміни у Києві за найприйнятнішою ціною. Крім цього, ми робимо установку під ключ, що також важливо.

Наступне, на що необхідно звернути особливу увагу – це ціна камінів. Тут вартість камінних установок більша, ніж доступна. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію, яка на 100% задовольнить усі ваші вимоги. 

Різновиди камінів для дому

Перед тим, як замовити камін недорого з установкою, варто визначитися з типом виробу:

  • Каміни дров'яні. Дані конструкції є топкою з димоходом. Що стосується обробки, вона проводиться за допомогою різних декоративних матеріалів, які мають вогнетривкі властивості. Крім обігріву приміщення, дров'яні каміни є відмінним елементом декору, який встановлюється в приватних будинках або в котеджах.
  • Каміни у будинок газового типу. Даний тип вогнища практично такий самий, як дров'яний. Єдиною відмінністю є наявність газового пальника, що розміщується на дні топки.
  • Каміни електричні. Обігрівачі такого типу є точною імітацією перших двох варіантів. Однак, купити камін для будинку електричного типу в Києві можна навіть у квартиру. Це обумовлено тим, що електричне вогнище не має димаря і може використовуватися в різних приміщеннях. Варто також звернути увагу на те, що встановлення електрокаміна не вимагає зміцнення або виконання інших необхідних умов, які потрібні для встановлення газового або дров'яного каміна.
  • Біокаміни. Як паливо тут використовується рідке біопаливо. Цей склад немає запаху. У таких установках горить вогонь, що робить цей тип каміна максимально наближеним до класичного вогнища. Основною перевагою біокаміну є те, що в приміщенні не утворюватиметься нагар і кіптява.

Використання в інтер'єрі камінів для квартир у Києві.

Якщо ви вирішили купити камін у квартиру, можете не сумніватися у правильності свого рішення. Однак спочатку варто визначитися з місцем, де буде розміщуватися вогнище. Для цього залишається вибрати тип каміна:

  • Камін настінного типу. Такі модулі не потребують зміцнення покриття для підлоги. Все, що потрібно для установки каміна - просто зробити настінне кріплення, до якого і кріпитиметься вогнище.
  • Камін пристінного типу. Такий різновид вогнища допоможе значно заощадити простір. Єдине, на що потрібно звернути увагу - це необхідність теплоізоляції з двох сторін установки. Можна замовити каміни в квартиру як фронтального, так і кутового типу.
  • Альпійський камін. Ця установка встановлюється над підлогою та має димар. У деяких випадках альпійські вогнища можуть підвішуватися до стелі. Що стосується особливостей монтажу, варто відзначити, що для каміна такого типу знадобиться приміщення, площа якого становить не менше 30 кв. м.
  • Вбудовані каміни. Такі установки монтуються всередину колони чи стіни. Головне правило - це монтаж каміна в процесі будівництва житлового приміщення.
  • Електрокаміни переносного типу. Цей тип є одним із найзручніших. Такий камін можна переносити з кімнати до кімнати. Окрім цього, ціна такого виробу вас приємно здивує.

Якщо ви вирішили придбати камін в Києві, зверніться до фахівців компанії Caminos. Наші консультанти допоможуть обрати відповідну установку, яка стане найкращим варіантом у тому чи іншому випадку. Крім цього, якщо виникнуть будь-які питання щодо експлуатації виробу, ви завжди зможете звернутися до наших професіоналів. Caminos – оригінальні каміни, які відрізняються тривалим терміном експлуатації, високою якістю та доступною ціною. Ми намагаємось надавати свої послуги на такому рівні, щоб у наших клієнтів виникало бажання залишати лише позитивні відгуки щодо нашої продукції.